Кирил Десподов и неговият гръцки отбор ПАОК не успяха да се класират за полуфиналите в турнира Лига на конференциите, отпадайки безславно от белгийския Брюж.

19.04.2024 10:45

ПАОК и Десподов не успяха срещу Брюж

Видян 1763 пъти | Коментари 0

Белгийците, които победиха с 1:0 в първия мач, триумфираха и в Гърция, този път с 2:0.

Десподов започна като титуляр и остана на терена до 71-ата минута, когато беше заменен. Българинът беше сред най-активните в атаката на домакините и дори изработи дузпа през второто полувреме, но тя бе отменена заради засада.

Иначе Брюж вкара и двата си гола през първата част. Техен автор бе централният нападател Ферен Джутгла - първо в 33-ата минута, а след това и в 45-ата.

На полуфиналите Брюж ще играе с италианския Фиорентина.

"Виолетовите" и Виктория Пилзен завършиха 0:0 в редовното време, но в продълженията домакините от Италия, които играха с човек повече, вкараха два гола. Техни автори бяха Нико Гонзалес и Кристиано Бираги.

бТВ Синема 12 май 21:00ч.

Специален отдел Q: Пациент 64

Режисьор: Кристоффер Бо
В ролите: Фанни Борнедал Nete Фарес Фарес Assad Елиот Кросе Хове Curt Wad Николай Ли Карл Мьорк